TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Poszukuje ludzi do klanu Gta San Andreas (on line)

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Poszukuje ludzi do klanu Gta San Andreas (on line)

Postprzez Cobra don Koller » 02 Sie 2006, 19:49

PostUA:


Witam. Niedawno stworzyliśmy klan Gta SanAndreas - Cobra 11. Poszukujemy ludzi do tego klanu. Wszystkich chętnych proszę o kontakt gg: 3884352 albo 5859584 lub na forum www.cobra11.xt.pl w dziale rekrutacja napisac temat :) Warunkiem dostania się do klanu jest przejście dwóch prób, żeby sprawdzic czy sie nadajesz do tej gry. Więcej ingormacji na gg. Pozdrawiam i do zobaczenia w klanie ;) Jak narazie to ten drugi numer gg jest niedobry bo ma pewne klopoty ale pisac na pierwszy
Awatar użytkownika
Cobra don Koller
Postujący
Postujący
 
Posty: 254
Dołączenie: 12 Lut 2006, 16:38

Postprzez lolexander » 02 Sie 2006, 20:09

PostUA:


jestem chetny
lolexander
Postujący
Postujący
 
Posty: 429
Dołączenie: 04 Maj 2006, 14:12

Postprzez Cobra don Koller » 03 Sie 2006, 09:32

PostUA:


to wejdz na www.cobra11.xt.pl na forum i w dziale rekrutacja utworz nowy temat zgodny z ,,regulamin dzialu rekrutacja,, i sie zobaczy jak zdasz proby... Powodzenia
Awatar użytkownika
Cobra don Koller
Postujący
Postujący
 
Posty: 254
Dołączenie: 12 Lut 2006, 16:38

kurcze ja tez chce

Postprzez dj tribal » 10 Sie 2006, 11:21

PostUA:


kurcze ja tez chce ale chyba nie mam multiplayera, wiem tylko ze spedziłem wiele miesiecy dni i godzin nad ta gierka przeszedłem bez kodów jakies 68% lub nawet wiecej, a potem musiałem zrobic format dysku i wiecej nie grałem bo niechciało mi sie jej przechodzic 2 raz.
Ale ostatno cos mnie ruszyło i zainstalowałem ja 2 raz z tym ze teraz gram z kodami i innymi bajerami hehe
dj tribal
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 08 Sie 2006, 10:39
Miejscowość: Łódź


Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron