przez Przemo1214 » 15 Lis 2008, 18:30
UA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3
hmm ja powiem ci tyle..Pakito-Moving on stereo albo Kazachstar-Fristajlo:Dtu jest bass:D

a sam ma glosniki 4x po 3000w i testowalem na tych utworach:D:)
Ostatnio edytowany przez Bozz, 16 Lis 2008, 23:15, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Łączenie postów