przez Klamotten » 10 Wrz 2006, 20:55
UA:
lukas.tor napisał(a):chyba sie tu wiele nie dowiem :?
Temat powoli zaczął sie zmieniać. Ale jeżeli chodzi o zapisywanie tego co się dzieje na komputerze, to polecam Camstudio 2.0.
Pozdrowienia dla wszystkich !