przez Cisz » 19 Lut 2005, 08:40
UA:
....................
Teraz nie wiem które to ikony uważasz za niepotrzebne......
Jeżeli chcesz sobie po prostu posprzątać w menu start to zrób to ręcznie w folderze c:\windows\menu start\ . Jeżeli chcesz jednak usunąć np ulubione....
Spróbuj Tweak UI on chyba pomoże......