przez cherrymaster » 14 Sty 2006, 20:19
UA:
dzięi. jeżeli ktoś ma jeszczwe jakieś strony to możęcie pisać. najlepiej jak programy będą po polsku.thx
spox a jakiś łądny programik do przetworzneia .mov na Avi macie bo bez tego nie dam razy nic zorbić;)