Witam! i prosze o pomoc. Pozyczylam kamerke cyfrowa od kolegi zeby nagrac fajne miejsca na wczasach i wszystko bylo ok nagralam 3 plytki przepieknych widokow. Wrocilam do domu i tu sie zaczal problem, myslalam ze wystarczy plytki wlozyc do DVD i przegrac w nagrywarce na plytke lub na dysk, ale niestety. Moj komputer nie widzi tych plytek i zupelnie niewiem dlaczego i co teraz zrobic? pomocy bo musze oddac kamere i plyty i cale nagrywanie pojdzie do kosza a bylaby wielka szkoda. POMOCY!!!
