przez pantik » 28 Sty 2008, 15:23
UA:
zainstaluj go jeszcze raz powinno działac a jak nie to spróbuj uruchomic go z właczoną opcją (chroń program przed dzałaniem nieautoryzowanych programów czy jakos tak). a z takih graficznych to polecam darmowego gimpa lub dla bardziej wymagających photoshop adobe lub corela jakiegoś nowego. kazdy program jest świetny wystarczy sie go dobrze nauczyc. ja lubiłem photoshopa ale na studiach miałem specjalizacje na gimpe i teraz bardziej wpadł mi on do gustu. warto wyprubować coś nowego. poszukaj na
http://www.instalki.pl/programy/download/edycja_grafiki/ oraz na
http://www.instalki.pl/programy/download/przegladarki_grafiki/ polecam ci Photoshop Album Starter Edition 3.0 uzywałem jakis czas i jest ok
asus p4p800-E
Pentium 4 2,53 Ghz
1,5 Gb ram
GeForce FX 5200 128 mb
gg: 11000111011110000101110