przez Chief » 16 Kwi 2006, 12:30
UA:
alkohol:
odpal
wcisnij opcje kreator odczytu
nastepnie dalej
wybierz lokalizacje gdzie chcesz zapisac obraz i jakie mam mniec rozszerzenie ( osobiscie polecam iso)
na koniec opcja start.
chyba tez banalne nie sadzisz ???
pozdrawiam