Witam. Mam plik mp3, kawalek trwa ok 4 sekundy. Jaki polecacie program aby go "powtarzać" tzn zeby ten kawalek sie powtarzal przez np 3 minuty. Chciałbym zrobic taki podkład do piosenki. Tylko proszę bez porad typu "włącz sobie powtarzanie w winampie ". Dzięki
