TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Pozegnanie :D

Komunikaty związane ze stroną INSTALKI.pl oraz FORUM.

Pozegnanie :D

Postprzez proktor » 17 Paź 2005, 21:08

PostUA:


Dobra ja spadam,pewnie juz nie wruce na forum //wiem płaczecie

Kiedys bylo fajniej...Pozdrawiam wszystkich ktozy sa tutaj juz troche dluzej niz 2 miesace i zdazylo mi sie z nimi porozmawiac na gg,priv,czy forum...

Najlepiej z ludzi ktozy sie tu udzielali zapamietam: malutkie, mirhz(zawsze sie musze naszukac,jakigos twojego posta by skopiowac nic, teraz tego nie robilem.)lamerek_mati(myslal, ze lamer to raczkujacy haker, ale był naprawde OK), Dj Shardwer(tez niewiem czy dobze pisze), komandos...zauwaz, ze przez ten caly czas nie milismy sprzeczek, glizdu(mialem na moim homepeagu i blogu kumpla umiescic linka bo zbieral na opere, ale wkoncu zaczeli rozdawac klucze :D ).

Strone jeszce pewnie nie raz odwiedze, ale na forum postawilem sobie szlaban

To chyba tyle...

Pozdrawiam...



do smietnika, usuncie mi konto...
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez komandos » 17 Paź 2005, 21:15

PostUA:


mielismy jedna....
Ashes to ashes , Dust to dust... AMEN !!!
Awatar użytkownika
komandos
Postujący
Postujący
 
Posty: 322
Dołączenie: 30 Mar 2005, 18:02
Miejscowość: Kocborowo

Postprzez Tlenowy » 17 Paź 2005, 21:54

PostUA:


papa
Awatar użytkownika
Tlenowy
Postujący
Postujący
 
Posty: 320
Dołączenie: 16 Paź 2005, 13:33
Miejscowość: Z domu

Postprzez Hpest » 18 Paź 2005, 00:26

PostUA:


Proktor wiem ze jeszcze lookniesz na to forum i na ten temat.Ja nie miałem na celu w zaden sposób upokozenia cie.Chciałem abys nie czepiał sie kazdego na kazdym kroku m.in mnie.I przekonał sie ze nie trzeba pisac tak ostrych słów jak ty i nalezy dostosował sie do regulaminu.Nie wiem dlaczego to pisze chociasz doszło miedzy nami do klutni.Zauwaz ze nie pisałem osobiscie do zadnego z administrator'ów o to aby cie usuneli z forum.Poniewaz nie to było moim celem.Napewno za ostro cie potraktowałem ale sam wiesz ze wkórzyłes Mnie swoimi postami i wiadomosciami które mi wysyłałes.Niewiem czy cie poniosło czy zeczywiscie tak o mnie mysłales.Tego nie wiem a jednak to pisze.Wiem ze moglem obesc ten temat z daleka albo napisac Załosne zaraz bede plakac i koniec.Nie miałem na celu doprowadzenie do tego abys odszedł z forum.Chce abys dalej funkcjonował na tym forum.Mysle ze wielu userow mysli podobnie. Wszystko moze jeszcze byc jak dawniej.Odezwij sie do Mnie na gg.narazie... :?
do smietnika, usuncie mi konto...

Nie tym razem proktor.
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez rumun » 18 Paź 2005, 01:16

PostUA:


Kolego Hpest odnośnie czego w twoim podpisie wyświetla się grafika "Piszę poprawnie po polsku"? Twoja polszczyzna jest na poziomie młodzieńca z 4 C :D (bez urazy ale to aż razi).

Wszystkim tym, którzy mają problemy z pisownią polecam pisanie postów w wordzie... kopiuj/wklej.
Programy, Gry, Download https://www.instalki.pl/
Sklep z oprogramowaniem https://www.vebo.pl/
Windows 7 https://windows7.pl/
Awatar użytkownika
rumun
Administrator
Administrator
 
Posty: 1499
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:52
Miejscowość: PL
Pochwały: 14

Postprzez kuba88 » 18 Paź 2005, 10:35

PostUA:


proktor pomogles mi pare razy i dzieki
a tak wogole t oczemu "odchodzisz"

pozdro
Awatar użytkownika
kuba88
Postujący
Postujący
 
Posty: 322
Dołączenie: 05 Wrz 2005, 13:03

Postprzez RainMan » 18 Paź 2005, 15:18

PostUA:


lamerek_mati to ja tylko ze zmeniłem nicka po poradzie...proktora

pzdr dziex za wszystko m.in. za wymaine zdań w kwestji Wisły i Legii pzdr jeszcze raz
Awatar użytkownika
RainMan
Postujący
Postujący
 
Posty: 350
Dołączenie: 12 Lip 2005, 08:03
Miejscowość: R-RZ

Postprzez hmm..... » 18 Paź 2005, 16:14

PostUA:


buehehe proktor chce zeby usunac mu konto :lol: zrobi sobie nowe przeca... lepiej juz mu bana na hosta dac :) ale nie zasluzyl... moim skromnym zdaniem... :) pzdr.
hmm.....
Postujący
Postujący
 
Posty: 247
Dołączenie: 28 Maj 2005, 15:48
Miejscowość: stąd nie widać ;P

Postprzez Hpest » 18 Paź 2005, 16:20

PostUA:


Mogłem nie pisac tego postu wyzej.Mogłem obesc ten temat i napisac proktor zegnaj jednak tego nie zrobiłem. Ale nie ,moja wina ze taki jestem.
Co do wypowiedzi szanownego admina czyli "rumun" nie moja wina ,ze nie potrafiłes mi i proktorowi pomuc rozwiazac nasz konflikt a teraz on ma zamiar odesc. Nie wiem dlaczego wogóle jestes adminem tego forum gdyz nie potrafisz nawet takich spraw rozwiazac.Co do mojej pisowni to nie tylko ja popełniam błedy.
Podobnie jak robisz ty zwróce ci uwage na to iz skoro juz podejmujesz sie zwrócenia komus uwagi to nalezy podac jego przyczyne-jako administrator jednak sam tego nie zrobiłes i sa to bezpodstawne oskarżenia według mnie na błachy powód.Staram sie poprawnie pisac lecz jesli juz popełniam błedy w pisowni to dosc żadko.Na tym forum coraz czesciej spotykam sie z wypowiedziami na temat pisowni nie tylko mojej.Zobacz co doprowadziła sprzeczka miedzy mna , a proktorem ,a zaczeło sie m.in od niestosownej wypowiedzi proktora na temat mojej pisowni. Jest to chyba wystarczajacy przykład.
A tak wogóle kolego rumun skoro jestes adminem i sam zwraczasz innym uwage aby trzymali sie problemu dotyczacego w zadanym temacie, i odpowiadali wyłacznie na jego temat to wydaje mi sie ze sam powinnes przestrzegac ten tegulamin.A jesli nie podoba ci sie obrazek w moim podpisie to nie mój problem.Co do worda to z twojego postu wynika ,ze ty własnie tak robisz(bez obrazy) :D

Wszystkim tym, którzy mają problemy z pisownią polecam pisanie postów w wordzie... kopiuj/wklej.

Mogłes np: stworzyc nowy temat o tej tematyce zwiazana z ortografia a nie trzepiac sie wyłacznie Mnie.A mnie taka gadaka wkórza.Przedewszystkim dlatego ,ze istnieją osoby które popełniaja tych bledów znacznie wiecej lecz mimo to zwracasz sie z tym do Mnie.
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez proktor » 18 Paź 2005, 17:27

PostUA:


ehhhh..... wyprowadzam sie bo niemam czasu na pierdoły...

mam szkole 1 klasa technikum informatycznego //fajna sprawa ten kierunek, a ja zdolny niejestem ani pracowity wiedz chociaz troche musze oszczedzic czasu :D

ta klutnia to tylko pretekst...

rumon<<jesli pisze jakas powazna wiadomosc to tak robie i to skutkuje...

RainMan<<a wiec posluchales mnie i zmieniles nick

Dobra teym razem to byl juz ostatni post...

...jak bym nie luknol do tego tematu to chyba bym sie wykonczyl...

Hpest....nie czytaj tych pierdul o etyce internałty bo to chyba one ci tak pomacily w glowie...
Ostatnio edytowany przez proktor 18 Paź 2005, 17:57, edytowano w sumie 2 razy
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez Yoo! » 18 Paź 2005, 17:33

PostUA:


aly namirzaliście tutoj nu........... sory ale namieszaliście tutaj :) ortografia, pisownia itd. nudzi się już stałe upominanie kogoś, że zrobił tu albo tu błąd, to jest oczywiste, że jeśli ktoś pisze to niekiedy zdarzy mu się popełnić błąd ortograficzny, ja sam niekiedy popełniam takie błedy, więc niewidze potrzeby upominania kogoś, te forum jest dla nas, a nie na jakiś pokaz dla jakiś ważnych osobistości (pierwszy lepszy przykład), jeśli tak to komuś przeszkadza to niech zatrudni kogoś do sprawdzania błedów ort. na forum, co do tego, że Proktor postanowił nas opuścić to moim zdaniem, jest bez sensu, niewiem czemu chcesz opuścić forum, skoro nikt tutaj nie napisał Ci żebyś wypierda**ł z forum, albo coś takiego, zostaw ciepanie się na potem i zostań z nami, bo jeszcze napewno nie raz komuś pomożesz, dzięki i pozdro4all :wink:
Ostatnio edytowany przez Yoo! 18 Paź 2005, 18:39, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez Hpest » 18 Paź 2005, 17:47

PostUA:


Zgadzam sie z Yoo! :wink: .Nie ma sensu zwracac kazdemu uwagi gdy np popełni bład typu: poniewarz zamiast poniewaz.Jest to bez sensu.A forum jest dla ludzi , a nie dla jakis oceniaczy pisowni którzy tylko beda czekac az podwinie ci sie noga i napiszesz jeden bład.hehe to jest smieszne.
A jednak coraz czesciej spotykane na forum instalek.
Proktor trzeba było podac ten nr gg, a nie sie zgrywac.Jak co to masz ze mna kontakt.Mysle ,ze twoja decyzja o pauzie jest na miejscu gdyz powinnes ochłonąc :wink: tym wszystkim. :D Wiedziałem ,ze nie odejdziesz :lol: .Do kedys.
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez zebra » 18 Paź 2005, 17:50

PostUA:


proktor, było miło, jak tutaj bywałeś;) Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia (zwłaszcza w szkole;))... :516:
Yoo! napisał(a):...to jest oczywiste, że jeśli ktoś pisze to niekiedy zdarzy mu się popełnić błąd ortograficzny, ja sam niekiedy popełniam takie błedy, więc niewidze potrzeby upominania kogoś, te forum jest dla nas, a nie na jakiś pokaz dla jakiś ważnych osobistości...

To forum nie jest dla nas, tylko jest ogólnodostępne i codziennie odwiedzają stronkę i forum setki użytkowników. I naprawdę nieładnie to wygląda, jak co drugie słowo to: antywirós, kompóter, pomorzeż... Niektóre usprawiedliwienia można przyjąć, ale twoje, typu: "sram na to..." nie jest na miejscu. Ale to już świadczy o tobie. Przynajmniej należy się starać pisać poprawnie...
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd

Postprzez Yoo! » 18 Paź 2005, 17:56

PostUA:


Hpest napisał(a):forum jest dla ludzi, a nie dla jakiś oceniaczy pisowni którzy tylko beda czekać, aż podwinie ci sie noga


Żebra chodziło mi o to, a nie o to że forum jest tylko dla wybranej grupy osób,

Zebra napisał(a):twoje, typu: "sram na to..." nie jest na miejscu. Ale to już świadczy o tobie
a kiedy ja coś takiego napisałem, bo z tego wynika, że ja używam takich zwrotów na forum :lol: pozdro
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez zebra » 18 Paź 2005, 18:17

PostUA:


Yoo! Nie napisałam, że używasz takiego słownictwa, tylko użyłam metafory. A jaki masz do tego stosunek (do ortografii) czytamy tutaj:
Yoo! napisał(a):...jeśli tak to komuś przeszkadza to niech zatrudni kogoś do sprawdzania błedów ort. na forum :lol:
No to widać, że sobie z tego drwisz... :D Ale mniejsza o to. Żeby nie odbiegać od tematu, proktor zajrzyj tu kiedyś jeszcze;)
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd

Następna

Powróć do Komunikaty

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron