TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Pozwólmy się wypowiedzieć Alvareesowi jako 1-mu, marzy o tym

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Postprzez skylinegtr » 01 Kwi 2006, 21:00

PostUA:


A ja chciałbym zeby w garażu stał Sky' gtr r34 , z całym dołem silnika od hks , turbinami turbonetics wielkosci wiader , kubłami bride , elektroniką apex'a , szperą quife'a walcami od oza i oponami yokohamy i lakieru połozonego przez ppg , i zeby miał drivetrain controlera tez od hks i jakis konkretny body kit od nismo i nitro od nosa i zeby na 400 metry krecił niskie 9 i zeby mozna było nim w daleką podróz pojechac bez męczarni i zeby miec rafinerie w duzym pokoju:)
Straights sections are made for fast cars. Turns are made for fast drivers. - C.McRae

Drift isn't the fastest way trought the corner. But it's the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya

Oo\__/oO

Skyline is the limit......
Awatar użytkownika
skylinegtr
Postujący
Postujący
 
Posty: 252
Dołączenie: 11 Mar 2006, 16:57

Postprzez viprex » 01 Kwi 2006, 21:03

PostUA:


skylinegtr napisał(a):A ja chciałbym zeby w garażu stał Sky' gtr r34 , z całym dołem silnika od hks , turbinami turbonetics wielkosci wiader , kubłami bride , elektroniką apex'a , szperą quife'a walcami od oza i oponami yokohamy i lakieru połozonego przez ppg , i zeby miał drivetrain controlera tez od hks i jakis konkretny body kit od nismo i nitro od nosa i zeby na 400 metry krecił niskie 9 i zeby mozna było nim w daleką podróz pojechac bez męczarni i zeby miec rafinerie w duzym pokoju:)


I niech Ci krasnal pryknie w oponki :D :D :D :D
Ładnie, zgrabnie i na temat
Awatar użytkownika
viprex
Postujący
Postujący
 
Posty: 157
Dołączenie: 11 Sie 2005, 22:03
Miejscowość: zza siedmiu gór

Postprzez proktor » 02 Kwi 2006, 09:08

PostUA:


A ja chciałbym wam powiedzieć, że robicie z tego fora śmietnik jakiego jeszcze nie widziałem a odwiedzm go nie od wczoraj...
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez kukaszr » 02 Kwi 2006, 19:53

PostUA:


wkoncu to jest FreePost <lol> przynajmniej miło tu zajrzec bo wiadomo ze ktos cos napisał i mozna sie posmiac :twisted:
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Poprzednia

Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron