TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Prawie 300

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Prawie 300

Postprzez acoanic_radka » 01 Kwi 2008, 22:05

PostUA:


Przeszukałem pare stron z filmami i nigdzie nie mogłem znaleźć coś o tym filmie. Jeśli ktoś oglądał 300 to polecam również parodie.
http://www.casi300.es/ Na stronie można zobaczyć trailer. Jak by film wyszedł po polsku i ktoś by o tym wiedział to proszę o tym tutaj napisać.
Tak mnie wychowali: Ojczyzne kochać trzeba i szanować , nie deptać flagi i nie pluć na godło.
Awatar użytkownika
acoanic_radka
Postujący
Postujący
 
Posty: 394
Dołączenie: 23 Lip 2005, 18:24
Pochwały: 1

Postprzez Kroll » 02 Kwi 2008, 14:09

PostUA:


Film sie nazywa Meet the Spartans (Poznaj Moich Spartan). Ogladajac same urywki niezle sie usmialem :grin:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Poznaj_moich_Spartan
Jak na razie film jest wylacznie z napisami. Premiera za 2 dni.
Kroll
Postujący
Postujący
 
Posty: 124
Dołączenie: 15 Lut 2007, 16:49

Postprzez kukaszr » 02 Kwi 2008, 14:31

PostUA:


Image

Meet the spartans filmzabawny i dowcipny :D Twórcy zrobili też Epic Movie ;-) Polecam uśmiałem się, że ho ho ;d
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez nawrok888 » 04 Kwi 2008, 14:18

PostUA:


kukaszr napisał(a):
Twórcy zrobili też Epic Movie ;-) Polecam uśmiałem się, że ho ho ;d


noo....Epic Movie dobry filmik...wczoraj obejrzałem to, i w niektórych momentach ze śmiechu nie mogłem wytrzymać....też polecam każdemu...

pzdr
Piszę poprawnie po polsku.

Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....
Awatar użytkownika
nawrok888
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 754
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:15
Miejscowość: Inowrocław
Pochwały: 3

Postprzez LucaS » 03 Maj 2008, 01:18

PostUA:


Parę dni temu obejrzałem. Boki zrywać. Scenka z tańczeniem prosto z filmu Stomp The Yard. Potem ta bitwa freestyle'owa. Masakra. Albo to jak "szli" a w zasadzie biegli ze Sparty na te bitwe. R0tfl i nic więcej. Więcej takich parodii! ;]
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron