TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem po aktualizacji sterowników do karty graficznej

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Problem po aktualizacji sterowników do karty graficznej

Postprzez tomek876xd3 » 04 Kwi 2015, 13:24

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/41.0.2272.118 Safari/537.36


Hej. Moja karta graficzna to ATI Mobility Radeon HD 5470. Wczoraj postanowiłem się pobawić w aktualizowanie sterowników do niej, bo coś tam się przycinało. Pobrałem tak jak większość w internecie kazała ze strony producenta (amd.com/pl-pl) Po zainstalowaniu zniknął ekran, a komputer się zrestartował. Na początku się włączał normalnie, ale przy logowaniu do komputera obraz już zniknął, nic nie było widać (prawie nic, mocno się przypatrzyłem i leciutko widniało okno wpisywania hasła, ale był strasznie ciemny ekran) Postanowiłem podłączyć drugi monitor i na nim normalnie wyświetlało obraz. Okej, bałem się trochę, bo to laptop mojej mamy. Wszedłem w menedżer urządzeń, dalej w kartę graficzną i kliknąłem ''aktualizuj sterowników'' bo zobaczyłem, że ta opcja jest dostępna. Okej, coś się zaczęło aktualizować i obraz z powrotem wrócił na monitor laptopa. Ucieszyłem się, że już wszystko powróciło do normy. Po chwili chciałem sobie odpalić grę, ale żadnej się nie dało (błędy typu Program nie odpowiada, albo w ogóle się nie włącza). Napisałem na jednym forum i poradzili mi przeinstalowanie sterowników, niestety nie wiem jak to zrobić i dodatkowo nie chce tego robić, bo jak instaluje te najnowsze sterowniki ze strony producenta to mam czarny ekran od laptopa. Nie wiem już co robić, próbowałem chyba wszystkiego. Chce po prostu moje stare sterowniki, na których wszystko śmigało, tylko były leciutkie ściny. Poradzicie coś?

Parametry:
Laptop ASUS
Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5470
Procesor: Inter Core i3
Windows 7 64bit

PILNE, NAPRAWDĘ PROSZĘ O POMOC!
tomek876xd3
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 04 Kwi 2015, 13:22

Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron