TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem po zainstalowaniu sterownika

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Problem po zainstalowaniu sterownika

Postprzez SHINGO » 13 Lut 2017, 06:01

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/56.0.2924.87 Safari/537.36

Witam, mam taki problem otóż jakiś czas temu zrobiłem zakup tej oto karty przechwytującej aby móc zgrywać z zewnętrznych źródeł na dysk twardy komputera różne pliki video wraz z audio.
System operacyjny na komputerze to Windows 10 Pro wersja 1607 a kompilacja jego: 14393.693 oczywiście mam na myśli rzecz jasna wersję 64 bitową.
Po zainstalowaniu sterowników do tej karty obojętne czy z dostarczonej wraz z nią płyty cd czy pobraniu najnowszych z strony producenta zaraz po instalacji prosi o restart i gdy go wykonam wówczas ukazuje się taka informacja załączona na fotce.
Potem już nic nie mogę zrobić i aby móc znów działać na kompie zmuszony jestem do formatu partycji C i wgrania nowego systemu operacyjnego od A do Z , niestety.
Może mi ktoś pomóc rozwiązać wyżej opisany problem ???
Linka do karty której zrobiłem zakup dołączam poniżej.
Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu.

https://www.morele.net/hauppauge-tv-tuner-hd-colossus-2-pcie-video-recorder-hdmi-01581-798740/
Załączniki
Błąd po instalacji sterownika.jpg
Błąd po instalacji sterownika.jpg (253.92 KiB) Obejrzany 5659 razy
Windows 10 Pro (1803) 64bit
Asus 990FX R3.0 Sabertooth Motherboard
AMD FX 8320 Black Edition
Mugen Max SCMGD-1000
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Asus RTX 2070 Strix 8 GB DDR6
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Pioneer BDR-S09XLT
Chieftec: CFT-850G-DF