TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problem

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

problem

Postprzez daniel388 » 24 Sty 2007, 23:28

PostUA:


Sciagnalem z waszej strony program Deep Burner i jak chce zgrac pliki na plyte to wyskakuje mi: Naped ni jest gotowy.Naped jest prawdopoodbnie zajęty lub nie włozono od niego nosnika a ja cd wkladam:( i jak wkładam jakas gre i klikam moj komputer stacja dyskow cd-rw to wykazuje mi ze jest czysta plyta chodz jest zajeta cala.Prosze o odpisanie
Daniel
daniel388
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 29 Gru 2006, 20:57
Miejscowość: Warszawa

Postprzez kukaszr » 25 Sty 2007, 01:34

PostUA:


moze styki ide ci sie poluzowały i cos nie teges. ostatnio miałem taki problem i docisnołem i działało <lol> możesz też sprobować zaktualizować firmwear
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez daniel388 » 25 Sty 2007, 09:46

PostUA:


a mógłbys podać linki?? jak wkladam plyte do nagrywarki to nie wyskauje mi prszoe wlozyc cd-rom do nagrywarki i klikac ok,npo wlozeniu plyty wyskakakuje mi taki maly obrazek plyty i widac jak chodzi i da sie w nia wejsc potemprzez nagrywarke w ta plyte tylko nie mozna zobaczyc zawartosci:(Prosze o odpisanie
Daniel
daniel388
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 29 Gru 2006, 20:57
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron