Witam. Sciagnelam i zainstalowalam gimp'a jednak kiedy dwukrotnie klikne na ikonke wyswietla mi sie komunikat: 'Nie znaleziono punktu wejście procedury XML_SetDoctypeDeclHandler w bibliotece xmlparse.dll.' Czym to jest spowodowane? Co moza na tym zrobic?
Pozdrawiam.

