TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problem z glosnikami w tv samsung

Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.

problem z glosnikami w tv samsung

Postprzez s. » 20 Lis 2008, 23:50

PostUA: Opera/9.10 (Windows NT 5.1; U; pl)


Witam :smile: ,
nie wiedzialam gdzie tego posta umiescic i padlo tutaj :D
kupilam telewizor samsunga, okazuje sie, ze w trakcie ogladania nagle tak jakby wlaczal sie "dodatkowy" glosnik, tj.moze uruchamia sie glosnik, ktory powinien smigac caly czas a go nie slychac... moi znajomi tez maja samsunga i maja ten sam problem (przy czym uznali, ze taki feler zniosa i przeszli nad tym do porzadku dziennego bo zdarza sie to srednio czesto)- ja z kolei zauwazylam (nie wiem jak oni), ze problem wystepuje jedynie wtedy, kiedy ogladam polsat :roll: (tak mnie sie przynajmniej zdaje...)

prosze poradzcie,czy mam smigac z tym tv do reklamacji :570: , czy jakie moze byc inne rozwiazanie :) (dodam, ze rezygnacja z ogladania polsatu nie wchodzi w rachube :grin: )
probowalam szukac czegos na ten temat w necie i niestety nic...


dzieki,

pozdrawiam, buziaki
s.
s.
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 49
Dołączenie: 19 Lut 2007, 21:38

Re: problem z glosnikami w tv samsung

Postprzez mateusz x man » 21 Lis 2008, 00:05

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4


Chyba wiem o czym mówisz. Ja też od niedawna mam telewizor Samsunga. Założę się że jakość obrazu na Polsacie jest gorsza od pozostałych Twoich kanałów. Problem polega na tym że jeżeli masz dobry odbiór kanałów to dźwięk w telewizorze działa w opcji Stereo, a gdy sygnał który dociera do Twojej anteny jest słabszy to telewizor przełącza się na Mono.
Pozdrawiam.


Autor postu otrzymał pochwałę
mateusz x man
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 750
Dołączenie: 09 Cze 2007, 13:15
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 2

Re: problem z glosnikami w tv samsung

Postprzez s. » 21 Lis 2008, 00:35

PostUA: Opera/9.10 (Windows NT 5.1; U; pl)


serdeczne dzieki :)
naprawde, zaoszczedziles mi wiele darmo przejechanych kilometrow i stresu no i najwazniejsze- nie musze sie juz zwyczajnie wsciekac :)


ale z moim tv to jest tak, ze owszem, polsat jest do bani, do bani sa tez niestety i inne programy...przeprowadzilam sie do nowego mieszkania, podlaczylam sie pod antene (normalna, czyli chyba naziemna) i niestety nic dobrze nie zbiera, slyszalam jakies haslo,ze tam, gdzie jest kablowka obraz z naziemnej nigdy nie bedzie dobry...tylko, ze tego nie da sie ogladac :-/ czy to nmoze byc rzeczywiscie prztyczyna? dodam, ze zglaszalam ten problem do "wladz osiedlowych" ale niestety chyba nie maja czasu sie tym zajac...
s.
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 49
Dołączenie: 19 Lut 2007, 21:38

Re: problem z glosnikami w tv samsung

Postprzez mateusz x man » 21 Lis 2008, 00:53

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.4) Gecko/2008102920 Firefox/3.0.4


O tym że satelity zakłócają zwyczajne anteny to nie słyszałem. Polecam sprawdzić w którym kierunku są jakieś nadajniki stacji telewizyjnych i w tamtą stronę przekręcić antenkę. Ewentualnie zakup mocniejszej płytki. Nie kupuj tych "wzmacniaczy" z allegro bo one nie pomagają (wiem z doświadczenia).
mateusz x man
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 750
Dołączenie: 09 Cze 2007, 13:15
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 2

Re: problem z glosnikami w tv samsung

Postprzez s. » 21 Lis 2008, 01:10

PostUA: Opera/9.10 (Windows NT 5.1; U; pl)


heh, kiedy ja antenke mam pewnie na dachu i to jest jedna wielka zbiorcza.... :) (nawet nie wchodze sprawdzic ) ;))
s.
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 49
Dołączenie: 19 Lut 2007, 21:38


Powróć do Free Post

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron