TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z instalacją windowsa 10

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Problem z instalacją windowsa 10

Postprzez peeeS » 29 Lut 2016, 12:58

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/48.0.2564.116 Safari/537.36


Witam,
zakupiłem nowy dysk, na którym jeste zainstalowany WIN 7, lecz jest hasło, którego nie znam.
Zgrałem WIN 10 na płytę, ustawiłem w BIOS'ie, aby czytało z CD-room'u. Pokazuje się logo Windows 10, po czym wyskakuje jakiś komunikat (biały napis na czarnym tle) w lewym - górnym rogu; nie jestem w stanie przeczytać co jest napisane gdyż pokazuje się to na ułamek sekundy.
Proszę o pomoc z tym windowsem 10, lub o wyczyszczenie 7 - żebym mógł się dostać na pulpit.
Pozdrawiam!
peeeS
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Lut 2016, 12:44

Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron