TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problem z kodekiem

Tematyka związana z kompresją i dekompresją obrazu oraz dźwięku.

problem z kodekiem

Postprzez grape » 12 Lis 2006, 16:56

PostUA:


próbuje uruchomić film (avi) w allplajerze ale wyskakuje komunikat: brak jakigoś kodeka, kodek potzrebny to xvid (four cc) sprawdzam avi kodekim i okazuje sie ze juz mam taki kodek, pytanie to czemu nie odtwarza.....
próbowałem już instalować różne kodekpaki i nic nie rusza, to co mam teraz zainstalowane to najnowszy ffdshow i xvid 1.1.2 final installer. z programów do odtwarzania: all player, sub edit, vlc player. odtworzyc moge tylko w vlc ale bez napisów które się otwierają ale przy uruchamianiu filmu ale nie wyswietlają a nie wiem jak to ustawić żeby wreszcie ruszyło...
macie jakis pomysł co zrobić?
dzięki
grape
grape
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączenie: 12 Lis 2006, 15:22

Postprzez niunka » 12 Lis 2006, 17:36

PostUA:


Odinstaluj wszystkie kodeki jakie masz zainstaluj najnowszy ffdshow realalternative i bedzie wszystko smigac.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez grape » 12 Lis 2006, 18:15

PostUA:


zrobiłem, odinstalowalem wszystkie packi, wyczyściłem rejestr z błędnych wpisów i dalej to samo, jedyny program kt odtwarza to vlc player ale bez napisów....tzn nie mozna ich ustawic. jak włączam to pisze ze file is broken, naprawiam i rusza ale napisy nie. sprawdzam co sie dzieje w message i :subsdec error: failed to convert subtitle encoding.
Try manually setting a character-encoding before you open the file.
może pliki filmów kt mam są złe....
grape
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 13
Dołączenie: 12 Lis 2006, 15:22


Powróć do Kodeki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron