TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z montażem wentylacji

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Problem z montażem wentylacji

Postprzez IHaveAHighGround » 17 Sie 2020, 18:11

PostUA: Mozilla/5.0 (Linux; Android 8.1.0; Moto G (5S) Plus) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/84.0.4147.125 Mobile Safari/537.36


Hej, jakiś czas temu kupiłem cooler Spartan 4 pod procesor AMD.
Socket am3, zresztą został on mi polecony na innym forum komputerowym. Przychodzi czas montażu i okazuje się, że mój poprzedni cooler (box) był na innym montażu, przez co montaż nowego coolera nie pasuje i wgl nie idzie zainstalować wentylacji. Względem starej podstawki, nowa jest za szeroka. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Oddać do serwisu, a oni to ogarną, czy potrzebuje nowy cooler lub płytę?
IHaveAHighGround
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Maj 2020, 15:13

Re: Problem z montażem wentylacji

Postprzez Illidan » 19 Sie 2020, 01:39

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/84.0.4147.125 Safari/537.36


Potrzebujesz nowy wentylator, który będzie kompatybilny z podstawka, na jakiej da się go zamontować. Wymień go na. Potrzebujesz pomocy w doborze, to podaj, jaką masz płytę główną i jaki budżet na chłodzenie.
Awatar użytkownika
Illidan
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1199
Dołączenie: 29 Paź 2017, 23:25
Miejscowość: Gliwice
Pochwały: 26


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników