czy jest mozliwosc pocięcia go na kawałki i nagrania na 2 plytki.Jesli tak to jak to zrobic (jaki program)
UA:
czy jest mozliwosc pocięcia go na kawałki i nagrania na 2 plytki.Jesli tak to jak to zrobic (jaki program)


UA:
http://divx.howto.pl/modules.php?name=Contenthttp://divx.howto.pl/modules.php?name=Content&pa=list_pages_categories&cid=12
