TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z nagraniem płyty

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Problem z nagraniem płyty

Postprzez wonski » 24 Sie 2007, 11:14

PostUA:


Witaj, moja dziewczyna ma jakąś tam starą nagrywarke CD jest ona delikatnie mówiąć wyrurana ostatnio robiłem jej format później zainstalowałem wszystko co potrzeba i podczas nagrania płyty pojawia się błąd zawsze jest napisane Fiksacja czy Fiksalizacja zakończona nie powodzeniem albo zakończenie fiksalizacji nie było możłiwe nie pamiętam dokładnie ale coś z tego rodzaju. Miała ona nero 6 orginał i był ten właśnie błąd a teraz ma 7 i też jest to samo. Jak się płyte wypala to za 4 albo 5 razem wypali.

Ma ktoś na to jakąś mądrą rade poza oczywiście kupnem nowej nagrywarki
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław

Postprzez niunka » 24 Sie 2007, 11:20

PostUA:


Jak stara nagrywarka to sprobuj zainstalowac jakies nowsze firmware.
Zobacz jak bedze wypalala plytki przy pomocy innych aplikacji np Total Commander
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez wonski » 24 Sie 2007, 11:51

PostUA:


TC zobacze z ciekawości bo może bedzie działać. A co do oprogramowania to jakby to powiedzieć ta nagrywarka była kupiona za 30 zł od jakiegoś pijaka z ulicy jakiś rok temu więc raczej nie można mówić o żadnych sterach nawet nazwy na niej nie ma.
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław

Postprzez Bozz » 24 Sie 2007, 13:06

PostUA:


Zobacz w Evereście model nagrywarki
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez wonski » 29 Sie 2007, 10:29

PostUA:


No to wszystko jasne, nagrywarka jest już na wykończeniu wypaliłem swoją płytki na tym samym kompie i u mnie jest dobrze a tamta już pada.
Dzięki za rady
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]