TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z nagrywaniem DVD

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Problem z nagrywaniem DVD

Postprzez Robson007 » 01 Wrz 2006, 08:53

PostUA:


Mam problem, poniewa¿ wszystkie programy do nagrywania DVD z AVI i innych formatów przesta³y dzia³aæ. Przeinstalowa³em nero Vision 4 ale to nic nie pomog³o. ¦ci±gn±³em te¿ traila innych programów, ale rezultat by³ ten sam. Mniej wiêcej przy 8% przetworzenia ca³ej kompilacji nero siê zatrzymuje i nie chce dalej i¶æ. W DVD workshop 2 (trail) wyskakuje okienko z wiadomo¶ci± "operation aborted" i siê jakby nigdy nic zatrzymuje.
Z góry dzêx.
"Na ¶wiecie s± dwie nieskoñczono¶ci: wszech¶wiat i ludzka g³upota".
A. Einstein
Robson007
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 01 Wrz 2006, 08:37
Miejscowość: Poznañ

Postprzez Chief » 01 Wrz 2006, 10:58

PostUA:


moze na dysku nie masz miejsca juz ?? dlatego niedziala ci jak powinno ??
dziwne to ze kilka programów tak ci nie dziala.

a co do przeróbki to wez najlepiej win avi conwerter http://www.instalki.pl/programy/downloa ... verter.php

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez Robson007 » 01 Wrz 2006, 17:42

PostUA:


Z tym, ¿e nie konwertuje to ju¿ sobie poradzi³em, ale moja nagrywarka spala wszystkie p³yty, kiedy chcê nagraæ co¶. Po prostu zrobi³em tak, aby tworzy³o obraz z kompilacji a nie nagrywa³o na DVD. To nie jest wina oprogramowania tylko napêdu ( przynajmniej wed³ug mnie). Czy kto¶ wie co to mo¿e byæ?? A mo¿e jaki¶ wirus bo ostatnio z tym mam du¿o problemów.
Pozdro
"Na ¶wiecie s± dwie nieskoñczono¶ci: wszech¶wiat i ludzka g³upota".
A. Einstein
Robson007
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 01 Wrz 2006, 08:37
Miejscowość: Poznañ


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron