TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problem z nagrywaniem na DeepBurner

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

problem z nagrywaniem na DeepBurner

Postprzez martaliv » 30 Mar 2009, 14:25

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-GB; rv:1.9.0.8) Gecko/2009032609 Firefox/3.0.8 (.NET CLR 3.5.30729)


witam mianowicie mam taki problem ze nie moge wrzucic filmow do nagrania do programu Deep Burner. Filmy sa w formacie AVI. czy moze to byc problem filmu, bo nie dzieje sie tak ze wszystkimi filmami w tym formacie. dodam ze filmy ktorych nie moge dodac nie odtwarza rowniez AllPlayer. Inne programy je odtwarzaja. nie wiem czy wystarczajaca okreslilam problem. jak nie to pytajcie.
dzieki
martaliv
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Mar 2009, 14:16

Re: problem z nagrywaniem na DeepBurner

Postprzez Palacio » 30 Mar 2009, 15:26

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


W pierwszej kolejności napisz nam czy posiadasz zainstalowane kodeki. Jeżeli chodzi o filmy, to możesz używać GOM Player`a, który jest bardzo wygodnym i prostym w obsłudze programem. Co do nagrywania, DeepBurner jest darmowy, więc zamiast niego propunuję ci inny darmowy program nagrywający, a mianowicie ImgBurn. Spolszczenie.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Re: problem z nagrywaniem na DeepBurner

Postprzez martaliv » 30 Mar 2009, 18:56

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-GB; rv:1.9.0.8) Gecko/2009032609 Firefox/3.0.8 (.NET CLR 3.5.30729)


mam k-little codec pack i jak do tej pory nie mialam problemow z Allplayerem a uzywam go juz ponad 2 lata. Inne filmy mi odbieraja wiec nie wiem co sie dzieje. no i sciagnelam ImgBurn, nagralam plyte i jest ok. odbiera na stacjonarnym DVD. bede teraz uzywala tego dziekuje bardzo. ale nadal mnie zastanawia czemu nie odbieraja na allplayer przyzwyczailam sie juz do niego :(
martaliv
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Mar 2009, 14:16


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]