przez belladona123 » 09 Gru 2007, 16:43
UA:
nagrywasz na plyte caly folder,w ktorym sa film i napisy! Mam nadzieje,ze sobie poradzisz
Windows Media Player nie umie czytac napisow,chyba,ze wspomagaja go kodeki(np.ffdshow),ale to wtedy zasluga kodekow a nie jego...
Sub-edit,o ktorym wspomnial boss to b.dobry program,wyprobuj...