TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z napisami

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Problem z napisami

Postprzez Krasnal8888 » 11 Gru 2007, 20:23

PostUA:


Kumpel zgrał mi pare filmów w formacie DVD na płytę. Są w folderach poumieszczane dwa, ale jeden "Transformers" był bez folderu. Wsyzstkie z napisami. I te dwa co sa w folderach chodzą normalnie na odtwarzaczu. Włanczam i napisy automatycznie wskakują, ale do "Transformers" Nie wyszukiwało napisów chociaż mają taką sama nazwę jak i film. Wrzuciłem to u kumpla do folderu, ale teraz za to odtwarzacz nie wynajduje tego folderu. I napisy na odtwarzaczu nie chodzą. :/ Pls o pomoc. Co mam zrobić, zeby zadziałało??
Krasnal8888
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 11 Gru 2007, 20:13

Postprzez acoanic_radka » 11 Gru 2007, 21:54

PostUA:


A nie masz w DVD opcji znajdywania napisow automatycznie lub recznie?
A drugi sposob to nagrac plyte tak aby filmy byly w osobnych folderach i nie zapomnij zeby napisy bylo o identycznej nazwie jak film.
Awatar użytkownika
acoanic_radka
Postujący
Postujący
 
Posty: 394
Dołączenie: 23 Lip 2005, 18:24
Pochwały: 1

Postprzez adamsio » 12 Gru 2007, 00:02

PostUA:


Nagraj filmy każdy w osobnym folderze i napisy o takiej samej nazwie jak film.

Napisy muszą być w rozszerzeniu[formacie] .txt
CPU: Intel Core 2 Duo E4500, 2.20GHz, 2Mb Cache + SilentiumPC Spartan HE923
RAM: GoodRAM GR800D264L5/2G
MDT Tech. Empaq 1GB
GPU: Sapphire ATI Radeon HD4670 1GB GDDR3 BULK Core:750@775MHz Mem:800@945MHz/+23,6%
MOBO: Gigabyte GA-945P-S3 (v3)
Awatar użytkownika
adamsio
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 654
Dołączenie: 31 Paź 2007, 21:59
Miejscowość: Gdańsk

Postprzez Krasnal8888 » 12 Gru 2007, 14:51

PostUA:


I tak zrobiłem. Mam kazdy w innym folderze, napisy są w .txt, mam ręczne wyszukiwanie naisów i go używam czasem, ale nie odczytuje folderu, w którym są "Transformarsi", a razem z tym, nie wynajdyje napisów.
Krasnal8888
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 11 Gru 2007, 20:13

Postprzez destyny » 12 Gru 2007, 18:49

PostUA:


Nie powinieneś podawać takich linków...... jak by na to nie patrzeć napisy biorą niemały udział w piractwie czego się na tym forum nie toleruje :P.


P.S.
Takie rzeczy to sie na pw wysyła :P.
"Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać."
destyny
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 1807
Dołączenie: 02 Sie 2006, 09:16
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 12

Re: Problem z napisami

Postprzez Nora » 12 Gru 2007, 21:56

PostUA:


[quote="Krasnal8888"]Kumpel zgrał mi pare filmów w formacie DVD na płytę. Są w folderach poumieszczane dwa, ale jeden "Transformers" był bez f
Nora
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 34
Dołączenie: 19 Sty 2007, 21:10

Postprzez nawrok888 » 12 Gru 2007, 23:01

PostUA:


moment.....jak kumpel ci nagrał w formacie dvd to nie powinieneś mieć każdego filmu w osobnym folderze tylko 2 foldery - Video_TS i Audio_TS....i raczej nic byś nie zrobił z napisami jakby nie było odpowiedniego menu...więc wnioskuje że chodzi ci o pare avi na płycie dvd.....no to praktycznie wszystko już zostało powiedziane....txt o tej samej nazwie co film w jednym folderze....a teraz mi powiedz jak zrobiłeś to "Wrzuciłem to u kumpla do folderu, ale teraz za to odtwarzacz nie wynajduje tego folderu" ??...nagrałeś ten film na inną płytke czy kombinowałeś na tej samej płycie robić ten nowy folder i wrzucać tam ten film???.....


pzdr
Piszę poprawnie po polsku.

Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....
Awatar użytkownika
nawrok888
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 754
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:15
Miejscowość: Inowrocław
Pochwały: 3


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron