TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z odtworzeniem plyty po nagraniu

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Problem z odtworzeniem plyty po nagraniu

Postprzez norris99 » 19 Gru 2007, 11:56

PostUA:


Witam moj problem polega na tym ze posiadam nagrywarke zewnetrzna LG model RH265 i jak zgram z kamery analogowej film na dysk twardy w tym urzadzeniu i puzniej wypale w nim plytke dvd to nie moge jej odtworzyc na niczym innym tylko na tej nagrywarce lg rh265 jak wloze do nagrywarki dvd w komputerze to gdy klikne dwu krotnie w ikone moj komputer i otworzy sie okno to w mniejscu gdzie zawsze pisalo stacja dyskow DVD-RAM pisze stacja dyskow cd? Po otworzeniu dysku jest pusty nie ma na nim nic a gdzy dam na wlasciwosci dysku pisze ze wolne miejsce zero i uzywane miejsce rownirz zero. Oczekuje na pomoc z waszej strony??

link do http://www.nokaut.pl/nagrywarki-dvd/nag ... rh265.html
norris99
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Gru 2007, 20:17

rada

Postprzez wincent113 » 28 Gru 2007, 20:57

PostUA:


http://www.instalki.pl/programy/downloa ... k_Burn.php

konwersję zrób na jaki format chcesz ja mam kartę tv i odtwarzacz nie widział tego co nagrałem , jest tyle różnych formatów a to wszystko poto żeby ludzie sprzęty kupowali ,to jest bardzo prosty program ale jaki dobry JAN
wincent113
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 22 Paź 2007, 13:18
Miejscowość: zielona góra

Postprzez acoanic_radka » 29 Gru 2007, 00:55

PostUA:


A nie masz takiej opcji w nagrywarce "zamknij sesje". Ja bynajmniej mam cos takiego ale w kamerce inaczej nie otworze MINIDVD jak wcześniej nie zamkne sesji.
Tak mnie wychowali: Ojczyzne kochać trzeba i szanować , nie deptać flagi i nie pluć na godło.
Awatar użytkownika
acoanic_radka
Postujący
Postujący
 
Posty: 394
Dołączenie: 23 Lip 2005, 18:24
Pochwały: 1


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron