TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problem z pokrywą/klapka od laptopa

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

problem z pokrywą/klapka od laptopa

Postprzez Av3nida » 14 Lip 2016, 22:29

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0


jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie.

Otóż po wczorajszej wymuszonej aktualizacji przez system podczas zamykania systemu, mam problem z pokrywą laptopa. Po jej zamknięciu lapek "zasypiał" ale żeby go wybudzić już nie wystarczyło podnieść klapki jak to zawsze było ale i nacisnąć przycisk zasilania. Co najdziwniejsze ustawienia pokrywy laptopa miałem tak jak zawsze. Dziś pogrzebałem w internecie i znalazłem coś o sterowniku przycisku zasilania ACPI, poszperałem tam troszkę i wyłączyłem lapka ale wcześniej wyskoczył błąd WDF_VIOLATION” - z internetu wyczytałem, że gryzą się sterowniki.

Po uruchomieniu lapka klapka w ogóle nie reagowała jak i również nie mam jej w ustawieniach działania przycisków zasilania(powinno być ustawienie działania pokrywy i przycisków zasilania - czy jakoś tak)

po czarowaniu w windbg ostatni błąd z godziny 21:48 ma kody(chyba)

BugCheck 10D, {d, ffffe000dacbda80, ffffe000dd659810, ffffe000dacad4d0}

ktoś może podpowiedzieć mi co mogę zrobić by przywrócić funkcję pokrywy laptopa? próbowałem instalować sterownik zgodny z urządzeniem z dysku ale przy każdej próbie uruchamiania laptopa ponownie wyskakuje błąd wdf_violation



Dużo wcześniej po instalacji windows 8.1 od nowa, zainstalowałem sobie GTA SA ale po jego instalacji zaczął sie dziwny problem z wyświetlanym obrazem - otóż np jak wciskam ctrl+alt+delete powinno mi się pojawić przełącz użytkownika, menedżer zadań itd itp nie pojawia mi się tylko jest niebieski ekran i ikona wyłączenia. Dopiero gdy ruszę myszką wszystko się pojawia. To samo jest podczas uruchamiania laptopa nie widać obrazu startowego a po kliknięciu jakiegokolwiek klawisza nie widać również pola do wpisywania hasła...dopiero następny klik powoduje uwidocznienie pola.
Av3nida
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 14 Lip 2016, 22:25

Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników