TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z (prawdopodobnie) kartą graficzną HD 7850 1 GB

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Problem z (prawdopodobnie) kartą graficzną HD 7850 1 GB

Postprzez dejviz100 » 20 Sie 2015, 10:33

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/44.0.2403.155 Safari/537.36


Witajcie.

Otóż od ponad półtora roku mam problem z moim sprzętem podczas grania w gry.
Przy graniu w gry z wyższymi wymaganiami (np. Battlefield 4, GTA V, Alien: Isolation) czasami, bo nie mówie że zawsze,nagle wyłącza mi się ekran lub pojawiają się paski różnego koloru na całym ekranie.
W słuchawkach słychać zacięcie się dźwięku i po tym już nic nie moge zrobić, jedynie wyłączyć komputer i włączyć jeszcze raz.
Podejrzewam że to może być wina grafiki, nic innego nie przychodzi mi do głowy, procesor ma dobre chłodzenie, niskie temperatury, wszystko cacy.
Karte też niedawno czyściłem całą ale jednak ten problem powraca. Byłem z kartą w serwisie i facet powiedział że przez całą noc testowania nic mu się nie działo.
Ktoś ma jakiś pomysł ?

Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
dejviz100
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 25 Lip 2015, 11:53

Re: Problem z (prawdopodobnie) kartą graficzną HD 7850 1 GB

Postprzez reyden1982 » 20 Sie 2015, 16:52

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:25.5) Gecko/20150607 Firefox/31.9 PaleMoon/25.5.0


Na początek popraw swój post i uzupełnij go o potrzebne informacje , bo w obecnym stanie post nadaje się tylko do kosza .

Podaj jaki masz procesor , płytę główną , dokładny model karty ( choć to najmniej istotne ) oraz najbardziej istotna rzecz - zasilacz , marka , model i moc !!! .

Podaj też temperatury procesora i samej karty np. z programu HW Info .

Jak karta była w jakimś serwisie na testach to jest duża szansa że to nie jej wina .
reyden1982
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 96
Dołączenie: 09 Sie 2014, 21:38
Pochwały: 2


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]