TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z siecią!

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Problem z siecią!

Postprzez sfinks311 » 21 Gru 2007, 15:07

PostUA:


jestem laikiem w konfigurowaniu sieci i mam w zwiazku z tym taki problem.Mam laptopa podłaczonego pod ruter i na necie bezprzewodowym i przewodowym funkconuje normalnie natomiast drugi komp jest podłaczony przez kabel i nie widzi zadnego połaczenia z netem.Na ruterze pali sie cały czas kontrolka połączenia.Ten PC funkconował na modemie neosrtady ale w zwiazku z tym ze podłaczyłem ruter to połaczenie chyba nie jest aktualne.Dodatkowo zakupilem karte sieciowa i komputer jej nie widzi a przeciez powinienem ja chyba zainstalowac.Jak mam to wszystko zrobic aby net działał na obydwu?Prosze o pomoc...dzieki
sfinks311
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 21 Gru 2007, 14:22

Postprzez 1jaa » 23 Gru 2007, 00:23

PostUA:


Myślę, że mogę Ci pomóc. Napisz mi co to za router. Jaki jest sytem w komputerze do którego kupiłeś tą kartę sieciową. Jaka to jest karta sieciowa zwykła czy bezprzewodowa. Jak zwykła to jakim kablem podłączasz do routera.
Awatar użytkownika
1jaa
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1151
Dołączenie: 24 Sty 2006, 21:35
Pochwały: 2


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron