TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problem z Windows

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Problem z Windows

Postprzez tomasz371 » 30 Sty 2006, 13:22

PostUA:


moze ktos wie jak rozwjazac problem z instalacja windowsa.Mam orginalnego i XP Home i w momecie gdy chce połozyc go na nowo po pierwsze nie moge sformatowac partycji NTFS mozna to zrobic tylko w trybie szybkim a jak juz to sie dokona to podczas instalacji zada on odemnie płytki SP1.Czy spotkał sie juz ktos z takim problemem i wie jak temu zaradzic? Prosze o pomoc bo bede musial znow dorobic firme Microsoft o jakies 400 zł.
tomasz371
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 30 Sty 2006, 13:16

Postprzez koles43 » 30 Sty 2006, 18:38

PostUA:


Prawdopodobnie żąda od ciebie serwis pack1 ja mam też XP Home i nie mam z tym problemu formatowałem tydzień temu.Wejć na te strony i sprawć aktualizacje ipobierz wszystkie aktualizacje i dodatki do twojekgo kompa,zrób tak jak cie poprowadzi program.http://www.Microsoft.com/Poland/ , http://www.Microsoft.com/poland/windows/default.mspx
koles43
koles43
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 17
Dołączenie: 30 Sty 2006, 13:29
Miejscowość: Nowogard

Postprzez jaco124 » 31 Sty 2006, 21:00

PostUA:


a na FAT32 masz taki sam przypadek?? Moze sprobuj sformatowac innym programem swoj dysk...
jaco124
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 47
Dołączenie: 14 Sty 2006, 16:50

Postprzez Morphic » 21 Lut 2006, 11:17

PostUA:


Moja propzycja. W linii komend wpisz format c: - u. Wtedy dysk sformatuje się metodą nadpisywania i potem jeszcze raz sformatuj go. Ale generalnie polecałbym nie w ntfs tylko w fat32 - w razie czego można w prostszy sposób odzyskać utracone dane.
Morphic
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączenie: 21 Lut 2006, 10:59


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron