Mam problem z wydrykowaniem strony tzn. mam strone napisaną i chciałbym pewna cześć ominąć a 2 pieczątki na gorze i dole zostawić.Kserowałem i gdy zakrywałem tą cześc ktorej nie chce to pozostawały mi kreski
UA:


UA:


UA:
!.D@w!d.! napisał(a):Wielofunkcyjne urządzenie mam. Jak skseruje to na tym urządzeniu to to na kompie sie zapisze czy jak?

