TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problem z wyszukiwarką google - wynki w innych krajach

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

problem z wyszukiwarką google - wynki w innych krajach

Postprzez kintaro » 07 Mar 2015, 11:38

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:36.0) Gecko/20100101 Firefox/36.0


Witam,
Mam takie pytanie odnośnie wyszukiwarki google, dodam, że przed założeniem tematu trochę szukałem informacji w Internecie, ale bezskutecznie, do reczy: jeżeli szukam czegoś w google, to chce żeby szukało mi wyników w innych krajach jak Polska. Dla przykładu jest taki model walizek "ormi 801" (te walizki produkowane są na cały świat, więc praktycznie z każdego kraju muszą być wyniki), wpisuje to w google, a on od razu ładuje mi wyniki w pl, to samo w wyszukiwarce google image. Czytałęm, żeby w ustawieniach zmienić język i szukać w innym języku, wchodze np na google.de, wszystko jest po niemiecku, ale i tak wyniki w pl. Wydaje mi się, że wyszukiwanie google uzależnione jest lokalizacji. Można jakoś zmienić lokalizację? A może myle się z tą lokalizacją, może ktoś wie jak rozwiązać ten problem, zależy mi na dużych wynikach z wszystkich krajów, pozdrawiam
kintaro
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 20 Lut 2015, 12:44

Re: problem z wyszukiwarką google - wynki w innych krajach

Postprzez Klaudia W » 17 Kwi 2015, 13:22

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:37.0) Gecko/20100101 Firefox/37.0


Wpisz google.de następnie wybierz język: Deutsch, chyba, że wybierze się automatycznie. Wpisz swoje hasło, którego szukasz i w pasku kliknij Suchoptionen - Beliebiges Land - Land: Deutschland, a następnie Beliebige Sprache - Seiten auf Deutsch. Pytanie było zadane już miesiąc temu, ale może odpowiedź się jeszcze przyda innym :)

A dla poszukiwaczy informacji w Google, którzy mają problemu z wyszukiwaniem informacji polecam infografikę, która pokazuje jak można efektywnie szukać w Google, prezentuje zaawansowane i ukryte funkcje wyszukiwarki -
Kod: Zaznacz wszystko
https://www.eactive.pl/wp-content/uploads/2015/04/szukaj-a-znajdziesz-czyli-przez-%C5%9Bwiat-razem-z-google.pdf
:)
Klaudia W
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 15 Kwi 2015, 12:59
Sprzęt: ipad


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron