TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problemy z Bearshare (brak połączenia)

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

Problemy z Bearshare (brak połączenia)

Postprzez marzena2525 » 26 Mar 2009, 18:23

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.7) Gecko/2009021910 Firefox/3.0.7


Witam
więc mam bear shera( wiem syfny program, ale ja jestem zadowolona :D ) ostatnio nie mam połaczenia i nic nie mogę pobierać, nie wiem czemu, tak jakby był odłaczony mam wersje 5.2.5. moze ktos wie czy musze coś w ustawieniach zmienic, aha ja mam bezprzewodowy interet, i ostatnio mam problem
marzena2525
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 25 Lut 2009, 14:48

Re: Problemy z Bearshare (brak połączenia)

Postprzez beznazwowy » 08 Maj 2009, 18:25

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3


hmmm jeśli można to i ja sie podpisze pod tym problemem. u mnie sprawa podobna, tylko że ja mam wersje 5.2.4.1 wszystko dobrze chodziło, jakiś czas temu płyta główna mi poleciała, cały sprzęt wymieniony (płyta główna w porównaniu z poprzednią jest nowego typu) dziś instaluje tą wersje co posiadam i w ogóle nie chce sie połączyć (pierwsza lampka czerwona, pozostałe trzy nie migają), pobrałem inne nowsze wersje i ten sam kłopot - nic a nic nie rusza. może jakieś pomysły co jest przyczyną? dodam ze w zaporze program jest w wyjątkach, antyvir mi go nie blokuje itp. ja mam modem pod kablówkę a brat (ma laptopa) podłączony do mojego modemu router, może to jest przyczyna? jakies porty czy coś? a co Twojego problemu to może właśnie coś w zaporze zmieniałaś lub jakiś inny program zaczał blokować Twojego bearshara?
beznazwowy
Postujący
Postujący
 
Posty: 294
Dołączenie: 30 Sie 2006, 14:25


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]