TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Problemy z internetem w plusie

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Problemy z internetem w plusie

Postprzez Kamil1997 » 01 Mar 2015, 22:53

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.115 Safari/537.36


Witam.
Mam pewien problem z internetem lte w plusie. (z góry przepraszam za spam, ale ja osobiście nie trafiłem jeszcze na rozwiązanie tego problemu w internecie.)
Mianowicie, w piątek 27.02.2015 zakupiłem w salonie wyżej wymienionej firmy, pakiet 25 GB LTE. Dostałem za jednym zamachem również - router IDU 100 i antenę/odbiornik ODU 100. Po zapoznaniu się z instrukcją i wykonaniu jej zaleceń, uruchomiłem cały "biznes". Już od samego początku był problem, ponieważ router z laptopem oczywiście się połączył ale sieć Lte już nie. Na obydwu odbiornikach palą się czerwone lampki, na routerze ma to miejsce przy ODU Status i ODU Lte. (Testowałem w dwóch różnych lokalizacjach oddalonych od siebie o ~ 12 km - ten sam efekt.) Raz przyznam, że na ledwo minutę router złapał zasięg lte i wszystko działało, potem zgasł.
Dla jasności - zasięg lte mam jak w banku, dodatkowo upewniłem się w salonie plusa czy aby na pewno tak jest. Kontaktowałem się już z obsługą techniczną i ustaliłem, że sim jest aktywowany, a urządzenie nie jest "zepsute". Więcej mam się dowiedzieć od nich jutro (mają przedzwonić), no a teraz jestem w "czarnej dupie". I tu moje pytanie czy aby nie istnieje błahe rozwiązanie tego problemu, zależy mi na czasie i dlatego stąd ten temat. Pomożecie?
Kamil1997
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 9
Dołączenie: 17 Sty 2015, 09:23

Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron