TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

problemy z wentylatorem (mały helpik)

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

problemy z wentylatorem (mały helpik)

Postprzez dj_shreder » 19 Lut 2005, 12:42

PostUA:


mam pytanie jak włączam kompa to jak sie ładuje bios to mi sie wyświetla komunikat że wentylator nie działa poprawnie (coa tam po angielsku, ale o to chodzi) i czy wyłączyc czy nie (Y/N) ale w rzeczywistości działa poprawnie i nie wime co mam z tym zrobic czy mój wentylator ma za mało obratów ?? czy juz pomału cos sie zaczyna z nim dziac ?? pozdo czekam na jakies propozycje !!! aha i jak czasami gran za długo w jakas gre (o wiele za długo) to sie wyłącza jakby sie przegrzwał
miło, szybko i sympatycznie
Awatar użytkownika
dj_shreder
Postujący
Postujący
 
Posty: 197
Dołączenie: 22 Gru 2004, 12:28
Miejscowość: Kamienna Góra to chyba gdzies koło Marsa

Postprzez _SZyM_ » 19 Lut 2005, 13:31

PostUA:


Pytanie: czy grzebałeś coś w biosie z ustawieniami procesora albo wentylatora?? Być może masz nowy sprzęt i wentylator poprostu nie daje rady :)
MuZykOgrAjEk ..::d(*_*)b::..
_SZyM_
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 40
Dołączenie: 17 Lut 2005, 11:41
Miejscowość: Leszno WLKP

Postprzez dj_shreder » 21 Lut 2005, 00:37

PostUA:


już wiem poprostu zjarał mi sie czujnik i musze zakupic nowy wentylator ( nie chce ryzykować ) a w biosie nie grzybałem bo troche sie na tym znam pozdro :)
miło, szybko i sympatycznie
Awatar użytkownika
dj_shreder
Postujący
Postujący
 
Posty: 197
Dołączenie: 22 Gru 2004, 12:28
Miejscowość: Kamienna Góra to chyba gdzies koło Marsa


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron