UA:





UA:


UA:


UA:

UA:
bizon napisał(a):U mnie chyba tez ma to zwiazek z pogoda teraz zeby otworzyc kilka glupich stron musze czekac kilka minut jestem z Wielkopolski a teraz pogoda jest tu nieciekawa. Czy cos z tym da sie zrobic czy lepiej zmienic inernet na inny bo momentami dostaje kurwic....!

