przez ania_149 » 18 Sty 2007, 13:05
UA:
Cześć jestem nowa na forum... Witam wszystkich.Prosze o pomoc... Potrzebuje programu aby zapisać podczas słuchania muzyki pliki mp3 na mojego kompa. program przydałby się w wersji polskiej. pomóżcie, czekam na każdą radę