TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Program do zarządzania towarem

Nie możesz znaleźć potrzebnej aplikacji, napisz o tym, a na pewno użytkownicy forum postarają się pomóc.

Program do zarządzania towarem

Postprzez luklas94 » 05 Paź 2017, 22:47

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/61.0.3163.100 Safari/537.36


Witam.
Prowadzę serwis gsm w którym powstaje również mały sklepik. Towaru jest coraz więcej i coraz trudniej to wszystko ogarnąć.
Poszukuje prostego narzędzia, które za pomocą skanera kodów kreskowych stworzy listę całego towaru i pomoże nim zarządzać.

Chciał bym żeby to wyglądało w następujący sposób:
Wystarczy prosta lista całego asortymentu. W momencie sprzedaży/zakupu skanuje wcześniej zdefiniowany kod kreskowy usuwając/dodając jedną pozycję z bazy. Poza tym przydała by się wyszukiwarka, tak abym nie musiał szukać ręcznie czy mam np. pokrowiec na Samsunga s6, tylko wpisać w program i sprawdzić czy go mam i w ilu sztukach.

Programów jest dużo. Zazwyczaj są skomplikowane i mocno rozbudowane. Nie potrzebuje tego.

Podobno da się o ogarnąć za pomocą exela...
luklas94
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 17 Sty 2011, 00:13

Re: Program do zarządzania towarem

Postprzez Mariuszewski » 17 Sie 2022, 08:03

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:103.0) Gecko/20100101 Firefox/103.0


Musiałbyś pogadać z kimś, kto Excela ogarnia, możliwe, że za pomocą jakiejś wtyczki do niego, da radę i czytnik kodów kreskowych obsłużyć.
Ogólnie do tego celu służą programy sprzedażowe z funkcją magazynu, jest kilka bezpłatnych, pogoogluj, ja korzystam z płatnego HM - Handel i Magazyn,
ale głównie do fakturowania jest mi potrzebny, jednak da się znaleźć coś za free, nie doradzę co, bo od lat korzystam tylko z HM, szukaj, testuj, coś wybierzesz ;-)
Mariuszewski
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 13 Mar 2022, 10:19
Sprzęt: kilka sprzętów


Powróć do Poszukiwani!

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron