przez nawrok888 » 22 Gru 2007, 21:29
UA:
w photoshop zrobisz no i napewno w niezawodnym programie o wdzięczej nazwie paint

.......
pzdr
Piszę poprawnie po polsku.
Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....