TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Siemka!!! na stronie instalki.pl jest dzial radio/tv. znalazlem tam program audiostreamer. I jak wpisalem nazwe stacji (Radiosfera) to pojawiala sie i moglem nagrywac audycje... a teraz nagle jak wpisuje to nie pokazuje sie to radio... wiecie moze dlaczego? A moze sa inne programy do odtwarzania i nagrywania audycji radiowych? Prosze o pomoc!!!
Ja do nagrywania z radia używam TOBEST AUDIO MAESTRO. Ten program ma wiele możliwości. Może konwertować dźwięk, zmieniać jego format, bitrate i ma właśnie taką opcje jak Recorder. Tym nagrywam z radia. Jest bardzo łatwy w obsłudze. Trzeba podpiąć z tunera w komputerze lub ze zwykłego radia pod wejscie Line-In, ustawić wszystko i REC Jedziemy
Człowiek jest czasami głupi, ale sam o tym nie wie