TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Propozycja: ocenianie programów

Sugestie, uwagi dotyczące strony. Nie boimy się opinii - piszcie!

Propozycja: ocenianie programów

Postprzez kukaszr » 26 Cze 2007, 21:59

PostUA:


Witam, na forum jest pełno zapytań np. jaki antywirus najlepszy albo jaki kodek najlepszy...

można by było umieszczać mini sonde przy pliku, pokazywała by ona ilość osób oddających głos i średnią internautów. Opcja ta może pomóc przy wyborze najodpowiedniejszego programu.


Image

Trochę roboty jest ale może się przydać. Czekam na opinie.
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: Propozycja: ocenianie programów

Postprzez Maciak Plock » 26 Cze 2007, 22:35

PostUA:


kukaszr napisał(a):Witam, na forum jest pełno zapytań np. jaki antywirus najlepszy albo jaki kodek najlepszy...

można by było umieszczać mini sonde przy pliku, pokazywała by ona ilość osób oddających głos i średnią internautów. Opcja ta może pomóc przy wyborze najodpowiedniejszego programu.


Image

Trochę roboty jest ale może się przydać. Czekam na opinie.
Popieram, i ewentualnie krótki komentarz (max 40 znaków na przykład)
Najlepsza Strona o Clash Of Clans W PolsceClash Of Clans
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Clash Of Clans Forum
Awatar użytkownika
Maciak Plock
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 828
Dołączenie: 25 Lut 2006, 20:46
Miejscowość: Płock
Pochwały: 3

Re: Propozycja: ocenianie programów

Postprzez rapod1 » 26 Cze 2007, 22:40

PostUA:


Mariusz X napisał(a):
kukaszr napisał(a):Witam, na forum jest pełno zapytań np. jaki antywirus najlepszy albo jaki kodek najlepszy...

można by było umieszczać mini sonde przy pliku, pokazywała by ona ilość osób oddających głos i średnią internautów. Opcja ta może pomóc przy wyborze najodpowiedniejszego programu.


Image

Trochę roboty jest ale może się przydać. Czekam na opinie.
Popieram, i ewentualnie krótki komentarz (max 40 znaków na przykład)
ja rowniez popieram przedmowcow, ale zeby te komentarze dodawali admini, moderzy i zarejestrowani uzytkownicy, zeby nie bylo samowolki.
Awatar użytkownika
rapod1
Postujący
Postujący
 
Posty: 496
Dołączenie: 27 Sie 2006, 20:26
Miejscowość: Tarnów || Kraków
Pochwały: 2

Postprzez LucaS » 26 Cze 2007, 22:42

PostUA:


Ja jestem za. Chociaż pewnie nie wejdzie w życie, tak jak to było z moją propozycją o komentarzach do pliku tutaj

W sumie komentarze bylyby uzupelnieniem ocen i na odwrot. W komentarzach tylko by pisali uwagi do programu etc. Tak jak to jest np. na konkurencji dobrepr... ;)
Przyjełoby się kilku moderatorów samych komentarzy i jakby zauważyli, że są jakieś obraźliwe komenty czy inne spamy to by usuwali/edytowali.


A co do ocen, jak pisałem, jestem za. Chociaż wiele noobów i trolli grasuje po internecie i głosują dla jaj, tak samo piszo durne komentarze. Ale ich nie wyeliminujemy i nie pozbędziemy się, zawsze byli, są i będą. Gdyby każdy w obawie o nich nie wpajał nowych funkcji, to by nie miało sensu fora internetowe etc...


@rapod1
Gdyby mieli tylko admini, moderzy i zarejestowani to by nie miało sensu... Po co dwa systemy uzytkowników (forum i osobne na stronie specjalnie dla komentarzy). Chyba, gdyby zintegrować jakoś forum ze stronką i komentarzami, to wtedy tak...
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Mirahz » 26 Cze 2007, 23:39

PostUA:


Sytuacja wyglada tak, ze nie korzystamy z "gotowcow", tylko staramy sie tworzyc wlasne rozwiazania, wiec pojawienie sie systemu oceniania nie jest rownoznaczne z zaznaczeniem opcji "system oceniania ON" ;) w panelu administracyjnym ;)
Wymaga to pracy i przemyslen.

Jak widzicie, co uzytkownik, to nowy pomysl. Trudno jest zrealizowac wszystko... trudno jest zrealizowac nawet 10% tego co tu ostatnio pada na forum. Bo niektore prosby sa raczej jajcarskie ;)

Nie mowie, ze pomysl oceniania programow jest cienki, bo nie jest. Problem jest taki, ze w miedzyczasie trzeba dopracowac, zaktualizowac i wprowadzic kilka innych "rzeczy", co niestety tez pochlania mnostwo czasu.

Co do komentarzy, to raczej wniosly by tylko balagan i watpie, zeby komukolwiek pomogly w wyborze oprogramowania.
Badzmy realistami :)

Oczywiscie nie zamierzamy sie obijac.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro


Powróć do Opinie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron