TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

prosze o pomoc czy ktos moze mi to rozpakowac

Tematyka związana z rodziną systemów operacyjnych Unix. Klony i pochodne danego systemu operacyjnego oraz inne typy OS

prosze o pomoc czy ktos moze mi to rozpakowac

Postprzez baska212 » 10 Gru 2007, 16:58

PostUA:


dostalam prace w pliku DOCX ale nie moge jej otworzyc bo nie mam worda 2007 czy kos moze mi ja przerobic i przeslac na maila bardzi prosze
baska212
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Gru 2007, 16:08
Miejscowość: wadowice

Postprzez belladona123 » 10 Gru 2007, 17:15

PostUA:


Mowisz,masz ...
Kod: Zaznacz wszystko
http://docx-converter.com/
konwerter online do twego pliku trzeba podac maila,i przesla tekst

@bozz dawno temu,ale chyba do spamu zostal wrzucony ten mail,nie wiem jak teraz,nie mam takiego pliku
Ostatnio edytowany przez belladona123, 10 Gru 2007, 17:23, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
belladona123
Postujący
Postujący
 
Posty: 250
Dołączenie: 15 Paź 2006, 00:36
Miejscowość: Edinburgh

Postprzez Bozz » 10 Gru 2007, 17:16

PostUA:


Ściągnij TO, zainstaluj i otworzysz bez problemu.

Pakiet zgodności formatu plików pakietu Microsoft Office dla programów Word, Excel i PowerPoint 2007.
Umożliwia otwieranie, edycję i zapisywanie dokumentów, skoroszytów i prezentacji w nowych formatach plików dostępnych w programach Microsoft Office Word, Excel i PowerPoint 2007.


@belladona123
Sprawdziłeś to? Ja próbowałem tym kiedyś i nic mi nie przyszło...
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20


Powróć do Unix / Linux / Inne typy OS

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron