TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Prosze Pomocy ! :(

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

Prosze Pomocy ! :(

Postprzez Bulka » 01 Kwi 2006, 20:33

PostUA:


witam , mam taki problem:Zainstalowalem sobie Kazaa Lite Rewolucja
i chcialem se poscigac pliki(kiedys scigalem i dzialalo OK) natomiast teraz jak daje "Wyszukiwanie" nic sie nie pojawia poniewaz to jest na szaro i sie nie da wlączyc, z związku nie da sie pobierac plikow!(przycisk z napisem wyszukiwanie jest szary i po kliknięciu na niego nic sie nie pojawia!) Jezeli ktos wie jak to naprawic niech odp a bede wdzięczny :)
****
Bulka
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 45
Dołączenie: 24 Paź 2005, 20:07
Miejscowość: ******

Postprzez olka » 01 Kwi 2006, 20:44

PostUA:


miałam kiedyś taki sam problem. Ale to kolega jakoś mi zrobił nie wiem jak. Ale jak w poniedziałek się go spytam to ci powiem.
Ostatnio edytowany przez olka, 01 Kwi 2006, 20:46, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
olka
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 61
Dołączenie: 25 Sty 2006, 15:37
Miejscowość: Słupsk

Postprzez niunka » 01 Kwi 2006, 20:45

PostUA:


Nie pamietam juz jat to bylo z Kaaza,prawdopodobnie nie jestes podlaczony,ale nie jestem pewna.Wiec ja ci tu nie bardzo pomoge,ale moge ci dac dobra rade,jezeli nie jestes samobujca i nie chcesz zalatwic kompa,nie chcesz robic formatu,to odinstaluj to dziadostwo,jak niejest jeszcze za pozno.
Zainstaluj sobie eMule,Azureusa,BitCometa,eDonkey 2000,DC++ ,ale nie Kaaza
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez olka » 01 Kwi 2006, 20:49

PostUA:


A ja bym ci proponowała BearShare. Moim zdaniem najlepszy program do ściągania. Właśnie też słyszałam że kazaa jest najgorsza.
Awatar użytkownika
olka
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 61
Dołączenie: 25 Sty 2006, 15:37
Miejscowość: Słupsk

Postprzez niunka » 01 Kwi 2006, 20:53

PostUA:


olka napisał(a):A ja bym ci proponowała BearShare. Moim zdaniem najlepszy program do ściągania. Właśnie też słyszałam że kazaa jest najgorsza.


Do sciagania muzyki moze jest i dobry,do sciagania filmow sie nie nadaje,mimo to ze jest jednym z najszybszych programow p2p,ale co z tego jak wiekszosc plikow fake.Pozatym wersja darmowa zawiera ad-ware :evil:
jedynie wersja pro jest cos warta.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez 1jaa » 01 Kwi 2006, 21:26

PostUA:


Tu będzie kilka rozwiązań. Miałem kiedyś taki problem.

Zapewne masz win XP.
Ściągnij sobie inną wersje kazy (Kazaa Lite Rewolucja w taki przypadku odpada) no więc niech to będzie Kazaa Revolution(w sumie nazwa ta sama ale mi zadziałało) a jak nie ta kaza to jest jeszcze inna Kazaa.

Jeśli żadna kazaa nie będzie chciała Ci się polączyć wtedy musisz zajrzeć do swojego firewalla(zapory Twojego systemu). Jeśli masz zapore z Win XP to wejdź w Panel Sterowania > Zapora systemu Windows wejdź w zakładke "Wyjątki" > dodaj program, a następnie znajdź kazee w swoim komputerze(pamięaj że ma być to plik .exe) a następnie musi być zaznaczone i kliknij "ok".

Albo pozostaje Ci czekać aż się połączy mi pewnego razu łączyła się ponad tydzień!

I widze że na innych forach piszą to samo!
Spróbuj tymczasowo wyłączyć windowsowy firewall, jeśli się połączy tzn
że trzeba go skonfigurować. Jeśli nie spróbuj innej wersji kazyy. Możesz
także spróbować innych sieci p2p np gnutelli( klienty www.bearshare.com
lub www.shareaza.com).


Ponadto sprawdź to!:
http://forum.tweak.pl/Kazaa-Lite-Nie-Ch ... 59721.html
http://4um4you.info/viewtopic.php?t=127 ... e94eaf3b6e
http://forum.i-pila.pl/viewtopic.php?t=2790
http://www.man.lodz.pl/LISTY/WINNT/2004/09/1415.html

Jak nie bedzie działać dalej to pisz coś pomyślimy ;)
Awatar użytkownika
1jaa
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1151
Dołączenie: 24 Sty 2006, 21:35
Pochwały: 2

Postprzez Bulka » 01 Kwi 2006, 21:43

PostUA:


ok to zobacze jak mowiles i dam znac w najblizszym czasie. wielkie thx za pomoc :)
****
Bulka
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 45
Dołączenie: 24 Paź 2005, 20:07
Miejscowość: ******

Postprzez Lamagalula » 02 Kwi 2006, 07:57

PostUA:


ja co sciagne kazee to avast! wyjkrywa mi wirusa wiec uzywam innych programow :) polecam Aresa do mp3 , i bearshare do innych tego typu a jesli chodzi o duze pliki to siec torrent bitcomet! PZDR
(: Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Lamagalula
Postujący
Postujący
 
Posty: 208
Dołączenie: 20 Lip 2005, 08:13
Miejscowość: Żywiec , Sosnowiec


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]