TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Przegrywanie orginalow dvd

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Postprzez masakra355 » 15 Lip 2006, 00:57

PostUA:


Jeśli się nie mylę to program demon tools służy do tworzenia obrazów z płytki, czy nie czasem tak ?
Kiedyś go częto używał ze względu na gry.

I jeśli chodzi Ci Chief o pytanie, które mi zadałeś to Niunka i Jonn na nie odpowiedzieli.

Program umożliwia utworzenie wirtualnego napędu CD-ROM bezpośrednio z obrazów płyt CD w formatach: *.cue, *.iso, *.bwt, *.cdi, *.b5t, *.ccd, *.mds, *.nrg, *.pdi

Na to więc wygląda, że nie można utworzyć wirtualnego dysku, ponieważ żaden z tych plików nie należy do "rodziny filmów".

Wiem, że można utworzyć normalnie przez system "obraz" takiej płytki.
Raz chciałem sobie skopiować film, ale okazało się że nie można więc utworzyłem "obraz" płytki i działa normalnie.
Awatar użytkownika
masakra355
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 56
Dołączenie: 13 Lip 2006, 11:29

Postprzez Chief » 15 Lip 2006, 01:06

PostUA:


czlowieku ty woogole wiesz o czym mowisz ??

Mi sie wydaje ze nie masz zielonego pojecia o czym !!
I pewnie nie tylko mi wiec priosze nie pisz wiecej takich rewelacji! wiesz co to jest obraz plyty? Nawet chyba niewiesz. co za głupoty wypisujesz.

Matko boska co sie dzieje.

nastepny z tomikime zlotych mysli sie znalazl

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

kopjowanie dvd

Postprzez VIEnIO » 15 Lip 2006, 02:09

PostUA:


do kopjowania dvd nawet zabespieczonych polecam zainstalowac any dvd on lamie aby zabespieczenia ale nie przegrywa dalej polecam alkohola120% lub clone dvd do przegrywania i cala filozofia:):):)powodzenia:)
VIEnIO
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 15 Lip 2006, 02:05

Demon tols

Postprzez leon427 » 02 Sie 2006, 16:48

PostUA:


Z kąd można zciągnąć ten program ?????? Byłem na wielu witrynach ale na zadnej go nie bylo albo nie można było go zciągnac.
Awatar użytkownika
leon427
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 02 Sie 2006, 16:44
Miejscowość: Giżyckie

Re: Demon tols

Postprzez niunka » 02 Sie 2006, 16:56

PostUA:


leon427 napisał(a):Z kąd można zciągnąć ten program ?????? Byłem na wielu witrynach ale na zadnej go nie bylo albo nie można było go zciągnac.


Jaki program ?
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez Chief » 02 Sie 2006, 21:31

PostUA:


jaki program i co chcesz skopiowac bo to tez wazne! alcohol nie radzi sobie z dobrze zabezpieczonymi plytam z filami, ale gry wszystkie wymiekaja

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez PIETER » 14 Wrz 2006, 20:00

PostUA:


Filmów z wypożyczalni to raczej żaden mi znany program do KOPIOWANIA DVDnie jest w stanie skopiować,albo skopiuje ale na wersie gorszą od kasety VHS. :P
Awatar użytkownika
PIETER
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 13 Wrz 2006, 01:33
Miejscowość: Radziszów

Postprzez niunka » 14 Wrz 2006, 23:10

PostUA:


PIETER napisał(a):Filmów z wypożyczalni to raczej żaden mi znany program do KOPIOWANIA DVDnie jest w stanie skopiować,albo skopiuje ale na wersie gorszą od kasety VHS. :P


To widocznie malo znasz programow i szukac tez chyba nie bardzo potrafisz.

viewtopic.php?t=4649
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Poprzednia

Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]

cron