TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Przenoszenie wordpressa na home.pl

Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.

Przenoszenie wordpressa na home.pl

Postprzez arcadia » 24 Kwi 2017, 14:52

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/57.0.2987.133 Safari/537.36


Witam,
mam problem i być może moje pytania wydadzą się komuś błahe, ale robię to pierwszy raz, więc bardzo proszę o pomoc.
Założyłem stronę na wordpress.com, powiedzmy xyz.wordpress.com (jeszcze nic tam nie ma). Zależy mi na tym, by adres wyglądał tak: xyz.pl, a więc wykupiłem domenę na home.pl. Nie wiem jednak jak przenieść wordpressa na tę domenę.
Chodzi o to, że chcę mieć normalny kokpit wordpressa itd. ale korzystać z adresu xyz.pl. Znalazłem instrukcje, jednak nie widnieje u mnie żaden autoinstalator.
Może ktos wyjaśnić laikowi, jak krok po kroku trzeba to zrobić?
Z góry dziękuję ;)
arcadia
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 24 Kwi 2017, 14:26
Sprzęt: macbook air

Re: Przenoszenie wordpressa na home.pl

Postprzez Kowalski » 08 Maj 2017, 20:48

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/57.0.2987.133 Safari/537.36


Musisz na home.pl wskazać DNS-y wordpress.com, a wordpress.com dodać domenę do panelu.
Kowalski
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 08 Maj 2017, 20:45
Miejscowość: Niesłabin
Sprzęt: Asus ROG G751JY


Powróć do Free Post

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]