TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Cze mam ten programik co w temacie i mam pare obrazkow i chce jjednoczesnie zmienic rozdzielczosc wszystkich moze ktos powiedziec jak ? Wiem ze cza kliknąc przetwarzanie wsadowe a potem dodac je czy coś ale gdyby ktoś mogl jasniej...
Plik przetwarzanie wsadowe Po prawej zaznaczasz pliki potem klawisz "Dodaj" na dole po prawej wybierasz format wyjściowy i jego opcje. W opcjach zaawansowanych możesz ustawić zmiane rozmiaru i odcienie szarości i sporo innych rzeczy.
W ustawieniach zaawansowanych odchacz
zachowaj pierwotne rozmiary boków i zwiększ ostrość.
A co do folderu to- możesz uzyc katalogu jako docelowego.
Wszystko szybko i sprawnie zmieni rozmiar