TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Pytanie dotyczące programu bitcomet

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

Pytanie dotyczące programu bitcomet

Postprzez Hunter » 18 Lis 2005, 23:40

PostUA:


Mam małe pytanko czy w bitcomet jak się ustawi transfer 0kb/s dla wysyłania pliku zmniejszy się transfer ściągania pliku?
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez Hpest » 19 Lis 2005, 00:22

PostUA:


W każdej sieci p2p główna zasadą jest wymiana plików, a nie jednostronne kożystanie z zasobów innych uzytkowników programu w tym wypadku bit comet. Udostepniając pliki innym, tym którzy chcą pobrać dany plik, przez siebie szukany jednocześnie stważasz sobie mozliwość wyszukiwania, a w skutku ściągnięcia i użytkowania pliku którego sam poszukujesz.

P.S Jeżeli myślisz, że zmniejszając transfer wysyłania plików, powiększysz swój transfer pobierania plików z sieci to jesteś w błędzie. :)
Myślisz, że niby jak powstawają sieci p2p, same z siebie sie nie stwarzają i same sobie nie udostępniaja na wzajem plików. Sieci p2p są tworzone przez uzytkowników dla uzytkowników i taka metoda działa w każdej sieci.

Nie radze wchodzić na NP.: sieć DC++ z udostęnioną biblioteką w której nie ma żadnych plików. :) Nie masz co liczyć na udostępnienie Hubów z danymi chociaż sam tego nie zrobiłeś. Nie mówie w tym momencie o sieci torrent, lecz ogólnie o p2p.

Pozdrawiam*Hpest
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez Hunter » 19 Lis 2005, 10:17

PostUA:


Dobra, jeszcze jedno pytanko ścągam plik który ma 2.5 Gb i już ściągnołem 1.25 Gb czyli 50% a pokazuje mi 35%, która informacja jest prawidłowa te procenty czy ilość ściągniętych bajtów.
Awatar użytkownika
Hunter
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 29
Dołączenie: 07 Lip 2005, 15:44

Postprzez wojtas1125554 » 19 Lis 2005, 12:54

PostUA:


olej to jak się ściągnie to się ściągnie
Awatar użytkownika
wojtas1125554
Postujący
Postujący
 
Posty: 472
Dołączenie: 27 Wrz 2005, 13:03
Miejscowość: ze śmietnika:D

Postprzez komandos » 19 Lis 2005, 12:59

PostUA:


ten program ma to do siebie ,że zawsze zawyza ilosc pobranych danych... np. sciagalem Call of Duty 2 który ma chyba 3,48 GB , a mi sciagnęło ponad 5 GB.
Ashes to ashes , Dust to dust... AMEN !!!
Awatar użytkownika
komandos
Postujący
Postujący
 
Posty: 322
Dołączenie: 30 Mar 2005, 18:02
Miejscowość: Kocborowo


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron