przez dean99 » 10 Sty 2007, 16:22
UA:
Mam w głośnikach wejście "line in" niewiem zabardzo do czego ono służy ale niewiem czy moge ale chciałbym podłączyć przez nie jeszcze 4 głośniki, oczywiście było by to prowizoryczne ale czy to będzie działać, i czy głośniki mi sie nie spalą albo coś??
LFS to nie gra to rzeczywistość