TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Radio Pioneer MVH-150UI - opinie

Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.

Radio Pioneer MVH-150UI - opinie

Postprzez lubawa » 16 Mar 2013, 01:03

PostUA: Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 10.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/6.0)


Cześć,
w moim samochodzie postanowiłem zainstalować nagłośnienie i mam w związku z tym parę pytań.

Radio : Pioneer MVH-150UI (4x50 W)

np. : http://allegro.pl/pioneer-mvh-150ui-rad ... 74711.html

1.Miał już może ktoś z was te radio ? Jak je oceniacie, warto kupić ?

2.Czy będzie ono czytało Pendrive'a 32 GB ?

Nagłośnienie na tył (półka od bagażnika) : Pioneer TS-G1723i (Moc MAX. 250 W, moc nominalna 40 W)

1.Jak oceniacie te głośniki ? Zależy mi na basie i nie wiem czy lepsze do tego będą 2- czy 3-drożne (te głośniki są 3-drożne) ?

2.JEDNO Z WAŻNIEJSZYCH MOICH PYTAŃ W TYM TEMACIE : Czy mogę je podłączyć pod te radio bez wzmacniacza ? Chcę aby dobrze (głośno) grały.

Nagłośnienie na przód (po rogach na desce rozdzielczej) : Peiying AQ352C (Moc MAX. 60 W, moc RMS - chyba 30 W)

1.Wiem że siano, ale mam bardzo mało miejsca w otworach na desce rozdzielczej (średnica głośnika to max ok.8cm) i w internecie znalazłem tylko te głośniki.

2.MOJE PYTANIE : czy mogę podłączyć te głośniki pod te radio, czy ich nie spalę ? Przypomnę [radio 4x50 W] a głośniki [MAX.60 W / RMS 30W].

I PYTANI OGÓLNE :

Czy ten "mój zestaw" będzie głośno grał i dawał w miarę bas ? Co o tym sądzicie ?
Oczywiście chciałbym aby chodziło to wszystko bez wzmacniacza.

Ten zestaw kosztuje niecałe 400 zł. Więcej niestety nie mam .

Bardzo was proszę o pomoc i odpowiedzi,
Do zobaczenia !
lubawa
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 39
Dołączenie: 22 Paź 2008, 19:36

Powróć do Free Post

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron